Panel Internetowy

Od 01.07.2017r z powodu zmiany systemu kasowego debet na karcie bistro nie jest dostępny.
Prosimy o wpłacanie środków przed zakupami.

Przypominamy również o konieczności noszenia karty bistro oraz karty rowerzysty

W celu skrócenia kolejek do kasy prosimy o noszenie ze sobą kart bistro z numerem i kodem kreskowym
Dziękujemy!

Bistro Jelitkowska 51 w Gdańsku


Bistro Jelitkowska 51, to miejsce usytuowane w kompleksie budynków, należących do grupy Ergo Hestia. Bistro obsługuje pracowników: Ergo Hestia, Ateny, Logisfery oraz innych firm. Dogodna lokalizacja i różnorodność codziennych propozycji w jadłospisie, pozwalają szybko i ze smakiem zaspokoić Państwa potrzeby żywieniowe, jak również spędzić relaksującą chwilę ze znajomymi z Grupy, z dala od służbowego biurka.


Nasza kawiarnia oferuje wyśmienitą kawę, zaparzaną w profesjonalnym włoskim wysokociśnieniowym ekspresie, pyszne ciastka francuskie i muffinki, wypiekane każdego poranka przez naszych kucharzy oraz świeże kanapki, przygotowywane w naszej kuchni. Doskonałym sposobem na rozpoczęcie dnia oraz dodanie energii w jego trakcie, jest świeży sok z cytrusów lub warzyw, przygotowywany w naszej kawiarni.


Nasza kuchnia to proste, świeże i smaczne dania, nawiązujące do tradycyjnej, ukochanej przez nas wszystkich domowej kuchni, jak i do znanych nam wszystkim smaków kuchni świata. Nie  stronimy od kulinarnych eksperymentów i nowoczesnych trendów, jesteśmy również otwarci na sugestie z Państwa strony. Każdego dnia gotujemy dla Państwa dwie smaczne zupy i trzy dania główne, które niejednokrotnie ku naszemu zadowoleniu, ale również zmartwieniu szybko się kończą.


Specjalnie dla Państwa wygody stworzyliśmy specjalny system płatności, umożliwiający bezgotówkową obsługę, pełen dostęp do historii transakcji i pełną kontrolę nad wydatkami. Nasze starania, umowy z Państwa firmami, pozwalają nam zaproponować wyjątkowo atrakcyjne ceny jak i liczne rabaty oraz akcje promocyjne. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy również dania na wynos, nasz system pakowania „Duni” pozwala bezpiecznie transportować wszystkie potrawy bez obawy o rozlanie.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzymy smacznego, MK GASTRO właściciel Bistro Jelitkowska 51


Serwis stanowi część systemu Itelix iPos CafeteriaCopyright © 2018 Itelix Investment Sp. z o.o.